Armand Duka “thyen” heshtjen: E takova Edi Rejën, mendoj për Andorën

Armand Duka “thyen” heshtjen: E takova Edi Rejën, mendoj për Andorën

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka ka folur për herë të parë pas shkarkimit të trajnerit të kombëtares...
Read More
Humbja kundër Turqisë dhe ndeshja me Andorën, ja si e komenton Bekim Balaj

Humbja kundër Turqisë dhe ndeshja me Andorën, ja si e komenton Bekim Balaj

Sulmuesi i kombëtares shqiptare, Bekim Balaj doli në konferencën për shtyp në prag të takimit të dytë eliminator kundër Andorës....
Read More
Na mposhti me dy gola, ja ku u FRYMËZUA kombëtarja turke (FOTO)

Na mposhti me dy gola, ja ku u FRYMËZUA kombëtarja turke (FOTO)

Disfata kundër Turqisë ka shkaktuar kaos në Kombëtaren  shqiptare të futbollit. Mëngjesin e sotëm, FSHF ka dalë në një komunikim...
Read More
EKSKLUZIVE/ Sabien LILAJ te SKËNDERBEU? Flet mesfushori i njohur

EKSKLUZIVE/ Sabien LILAJ te SKËNDERBEU? Flet mesfushori i njohur

Sabien Lilaj mund të rikthehet te Skënderbeu, të paktën kështu shkruhej ditën e sotme në shtypin sportiv. Mesfushori i njohur...
Read More
FSHF shkarkon Panuccin, Kombëtares pritet t’i bashkohet ylli i saj (EMRI)

FSHF shkarkon Panuccin, Kombëtares pritet t’i bashkohet ylli i saj (EMRI)

Christian Panucci nuk do të jetë më trajner i Kombëtares së Shqipërisë. Një vendim disi drastik ky nga Federata Shqiptare...
Read More

LAJMET E FUNDIT

VIDEO

VENDI

BOTA